Garantija

Garantinis prekės periodas prasideda nuo įsigyjimo dienos. Garantinio taisymo metu, prekė yra pakeičiama į naują arba pataisoma, priklausomai nuo gedimo pobūdžio.

Visiems parduodamiems elektriniams paspirtukams suteikiama  24 mėnesių garantija ir 6 mėnesių garantija baterijai.

Detalės, kurios nusidėvi dėl transporto priemonės naudojimo, nėra įtraukiamos į garantiją, pvz.: padangos, kameros, dažai, stabdžių kaladėlės, vairo rankenėlės, judamų dalių guoliai, tarpinės, žvaigždės, stabdžių trosai. Garantija taip pat nesuteikiama, jei transporto priemonei buvo daryti netinkami pakeitimai, modifikacijos.

Garantinės sąlygos

Sugedus transporto priemonei visų pirma prašome susisiekti su mumis telefonu +37062116669 arba elektroniniu paštu info@irolla.lt, kad būtų identifikuota gedimo priežastis bei nuspręsta dėl jų pašalinimo priemonių ir galimybių. Sugedusių prekių ar jų dalių siuntimo išlaidas į servisą apmoka pirkėjas. Gavę sugedusią prekę ir patvirtinę, kad gedimas įvyko ne dėl mechaninių pažeidimų ar netinkamo naudojimo, bet dėl gamintojo broko, mes prekę suremontuojame arba pakeičiame nauja, jei tai esminis prekės defektas (prekė neremontuotina arba detalės nekeičiamos). Dėl gamintojo broko pakeista arba suremontuota prekė išsiunčiama pirkėjui nemokamai.
Po važinėjimo 1-ąjį mėnesį būtina atlikti transporto priemonės profilaktiką – sureguliuoti stabdžius, patikrinti, suveržti visus mazgus. Turint techninius įgūdžių, tai galima atlikti ir pačiam arba tai nemokamai atliks servisas. Elektrinis paspirtukas – transporto priemonė, todėl ši apžiūra yra būtina norint saugiai ir teisingai eksploatuoti įsigytą transporto priemonę bei išvengti galimų gedimų ar susižalojimų kelyje.
Garantija negalioja defektams, kuriuos nulėmė normalus nusidėvėjimas, šokinėjimas, neteisingas stabdymas, (pvz., stabdymo metu sukant transporto priemonę šonu), techniškai netvarkingo transporto priemonės naudojimas,  remontas ne pardavėjo nurodytose serviso dirbtuvėse ir nestandartinių detalių naudojimas.
Garantiniai defektai pašalinami per Lietuvos Respublikos įstatymuose numatytą laikotarpį. Garantinio remonto atlikimo termino pradžia skaičiuojama nuo dienos, kai mūsų įmonė/serviso partneris priima transporto priemonę
Pirkdami iš mūsų parduotuvės, Jūs sutinkate su garantinėmis sąlygomis.

Call Now Button